Spotkania z gwiazdami

Dla wystaw monograficznych proponujemy (jako opcję) zaproszenie na wernisaż danego artysty. Natomiast dla tytułów związanych z tematami różnymi lub traktującymi o ogólnej historii komiksu sugerujemy, iż jest możliwość zaproszenia dowolnej gwiazdy polskiego komiksu. Począwszy od wielkich mistrzów klasycznych (Papcio Chmiel, Bogusław Polch, Marek Szyszko, Edward Lutczyn, Tadeusz Raczkiewicz i inni), poprzez geniuszy średniego pokolenia (jak Krzysztof Gawronkiewicz czy Przemysław Trust Truściński), po młodsze pokolenie już odnoszące sukcesy na rynku światowym, np. rysująca dla potentata komiksu superbohaterskiego – Marvela, Kasia Niemczyk.

lutczyn_edward_suwalki_2014_3.jpg fedorowicz_jacek_foto_5.jpg dwutakt_ 2015_Paulina_Christa_z_Jackiem_Fedorowiczem.jpgdwutakt_2016_fotoreportaż_(32).jpg

Gwiazdę można również zaprosić na spotkanie autorskie z publicznością, gdzie będzie można zadawać pytania oraz poprosić o autografy i pamiątkowe rysunki. Będzie to niezapomniane przeżycie nie tylko dla fanów komiksu, ale i dla wszystkich miłośników sztuki.

dwutakt_2016_fotoreportaż_(55).jpg dwutakt_2016_fotoreportaż_(58).jpg dwutakt_2016_fotoreportaż_(88).jpg

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani spotkaniem z gwiazdą, proszę o kontakt. Spotkanie może być zamówione łącznie z wystawą lub niezależnie. Zapraszamy do współpracy!

 KONTAKT

Wojciech Łowicki

wojciech.lowicki@wp.pl

tel.: 725 110 010

Galeria