Najszybszy karykaturzysta świata!

'Sadurski na Dobry Humor' - premierowa wystawa Wojtka Łowickiego z cyklu 'Cztery pory roku z satyrą i komiksem' oraz towarzyszący jej WESOŁY KONKURS!

UWAGA! Odpowiadając na jedno tylko pytanie będziecie mieli szansę zdobyć wydawnictwa spod znaku 'Dobrego Humoru' z autografem rysownika. Szczepan Sadurski narysuje także Twoją karykaturę! Wystarczy tylko przynieść ze sobą na wernisaż wykonany samodzielnie Wesoły Wieżowiec, a jest to bardzo proste! Można się o tym przekonać tutaj, gdzie również wszelkie szczegóły konkursów, a pod tym linkiem niesamowite ciekawostki o artyście!                               
                    

     sadurski_szczepan_17.jpg                           sadurski_szczepan_18.jpg

Najszybszy karykaturzysta świata!? Patrząc na powyższe określenie, jakie nadano Szczepanowi Sadurskiemu, bohaterowi naszej wystawy, wielu miłośników komiksu przywołuje w myśli postać Lucky Luke’a i slogan: rewolwerowiec szybszy od własnego cienia…! Karykaturzysta to też rodzaj rewolwerowca, tylko że zamiast nabojami strzela śmiechem (równie celnie). Jednak jest pewna różnica między Sadurskim a tym komiksowym kowbojem... Lucky Luke jest tylko postacią fikcyjną nie mającą odpowiednika w rzeczywistości, czyli że nie ma nikogo kto strzelałby aż tak szybko…, a Sadurski istnieje naprawdę i rzeczywiście rysuje najszybciej na świecie! Chcecie się Państwo o tym przekonać? Zapraszamy 5 lutego o godz. 17.00 na wernisaż wystawy „Sadurski na Dobry Humor” (GSW 'Chłodna 20', ul. Noniewicza 71 w Suwałkach), gdzie mistrz zaprezentuje swój kunszt! Dnia następnego zapraszamy dzieciaki, chcące nauczyć się tajników dobrej karykatury od samego Szczepana Sadurskiego. Artysta będzie gościem specjalnym familijnych warsztatów rysunkowych w ramach Zimowej Akademii Artystycznej. 6 lutego, w godz. 11.00-13.00, do Galerii 'Chłodna 20' zapraszamy całe rodziny, a szczególnie najmłodszych.

19.01.16

 KONTAKT

Wojciech Łowicki

wojciech.lowicki@wp.pl

tel.: 725 110 010

Galeria